Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Dofus – Kitap 1: Julith izle
7.6

 237İZLENME

7.6İMDB

 100 SÜRE

YIL 2015

Yönetmenliğini Anthony Roux, Jean-Jacques Denis’in yaptığı filmin konusu animasyon olarak şehirlerine gelen bir cadıdan kurtulma hikayesidir. Filmin girişinde cadının doğaüstü güçlerini kötü niyetle kullanmasının iyi gladyatörlerce engellenmesi ile fantastik bir şekilde başlıyor.
Jorıs ve arkadaş gurubu sıradan ve düzgün bir yaşam sürdürmektedirler. Joris hayal gücü geniş bir karakterdir. Bu hayallerini gerçekleştirdiği sihirli ve efsunlu bir dükkanı vardır. Jöris karakterinin bir hayali vardır. Bu hayali Gobbowl karakteri ile tanışmak. Bonta şehrinde yaşayan Gobbowl’i, Joris ve arkadaşları aramak isterlerken Bonta şehrine gelen bir cadı ve cadının tüm kötülükleri ile savaşmak zorunda kalırlar. Amaç Bonti şehrini bu cadıdan korumak olan animasyon filmi çocuk ve büyükler için seyredilebilir görselliktedir.

Dofus – Kitap 1: Julith 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Dofus - Livre 1: Julith filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.6/10 320
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR