Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Dokunulmazlar izle
7.9

 357İZLENME

7.9İMDB

 119 SÜRE

YIL 1987

Eliot Ness, polis teşkilatının kendi içerisinde günden güne kötü bir hale gittiği ve şehirdeki suç oranının arttığı Chicago’ya federal ajan olarak atanır. Ness’in görevi mafya elebaşı olarak bilinen Al Capone’u etkisiz hale getirmektir. Capone’un şehirdeki gücü o kadar fazladır ki işin başlangıç kısmında kimse Ness’in başarılı olacağına ihtimal vermemektedir.
Gün geçtikçe cesaritini kaybetmekte olan Ness, bir gün polis memuru Jimmy ile tanışır. Jimmy, Ness’in şehirde karşılaştığı ilk dürüst insan olarak karşısına çıkar. Jimmy’nin yardımı ile ekibini genişleten Ness, Capone’un çevirdiği bütün karanlık işlerin üzerine gitmeye başlar. Ekip Capone ile mücadele ederken yasa dışı olan yöntemlere de başvurmak zorunda kalır.

Dokunulmazlar 1987 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Untouchables filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.9/10 44932
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR