Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Domino izle
5.9

 329İZLENME

5.9İMDB

 127 SÜRE

YIL 2005

Varlıklı bir ailenin kızı olana Domino Harvey, aktör babasını 8 yaşındayken kaybetmiştir. Sosyeteye girmek için çabalayan annesinin yaşam tarzından sıkılan Domino’yu annesi yatılı okula veriri. Domino annesinin yaşamından apayrı bir hayat kurmaya çalışır. Ödül avcısı olmaya karar veren Domino, Ed Moseby’e katılır.
Çılgın kişiliği ve yaşam tarzı ile genç yaşta bağış avcısı olmayı başarmıştır. Ancak zırhlı bir kamyondan para çalınması ile başı belaya girer. Bu sırada Moseby ve tayfası Mark Heiss tarafından düzenlenen bir şov programındadır. FBI bu iki haydut çetesini de takip etmektedir. Domino Harvey’in hikayesi, onun yaratıcılığı ve adrenalini ile birleşince yüksek bir macera ve gerilim filmi olarak izleyiciye sunuluyor.

Domino 2005 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Domino filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.9/10 9422
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR