Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Don’t Go izle
5.2

 71İZLENME

5.2İMDB

 91 SÜRE

YIL 2018

Hazel ve Ben; kızlarını anlam veremedikleri kaza sonucunda kaybetmişlerdir. Bu kayıp, onları inanılmaz derecede sarsmış ve üzmüştür. Kızlarıyla yaşadıkları evde, anılar hep akıllarındadır ve bu evde yaşayamayacaklarını anlarlar. Sahil kenarında olan bir eve taşınırlar. Bu evde hayatlarını biraz olsun düzene sokmak isterler ancak Ben; hayaller görmeye başlar. Gördüğü hayalleri de, her gün tekrar yaşar.
Ben neredeyse kendini kaybetme aşamasına gelir. Hazel, eşinin yaşadığı bu hayallerden sonra akıl sağlığını kaybettiğini düşünmeye başlar. Kısa bir süre içinde Hazel’e olmaması gereken şeyleri ispatlayınca ve eşi de Ben’le aynı şeyleri düşünür. Kızlarını kaybeden çift, onun ölmediği düşüncesine inanmaya başlar. Garip bir arayış da bu inancın pekinden gelir.

Don’t Go 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Don’t Go filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 55
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR