Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Doom izle
5.2

 512İZLENME

5.2İMDB

 105 SÜRE

YIL 2005

Marsta bilimsel araştırma yapan bir grup insanın, her şey yolunda giderken bir anda işlerin değiştiğini görmeleri ve bundan şüphelenmeleri sonucunda bir arayış içine girerler. Mars’ta kurulmuş olan bilim merkezinin adı Olduvia’dır. Bir şeylerin ters gitmesi sonucu araştırmalar bir süre duraklatılmıştır. Kurulmakta olan iletişim merkezleri ile tamamen bağ kopmuştur. Tam tersine gelen mesajlar hiç iç açıcı değildir.
Araştırma merkezinde 5 dereceden bir karantina mevcuttur. İletişim kanalları kesilince dünya üzerinden varsa özel bir tim gönderilir. Bir anda ortaya çıkan ve nasıl oluştuğu bilinmeyen yaratıklar araştırma merkezini korkunç bir hale getirmiştir. Dünyadan gönderilen kimin görevi ise bu yaratıkları yok etmek ve dünyaya ulaşmalarına engel olmaktır.

Doom 2005 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Doom filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 9852
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR