Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Dragon Inside Me – Love Is A Scary Tale izle

1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Dragon Inside Me – Love Is A Scary Tale izle
6.9

 658İZLENME

6.9İMDB

 110 SÜRE

YIL 2015

Rusya’da geçen bir dönem filmi olan Dragon Inside Me – Love Is A Scary Tale izle 2015, dram ve fantastik filmler arasında sevilen bir yere sahiptir. Aynı zamanda Ritual adlı kitabın uyarlaması olan bu film, eleştirmenlerden de yer yer olumlu eleştiriler almıştır.
Rusya geleneklerinden biri olan ve geçmiş zamanlarda sıkça gerçekleştirilen bir geleneği konu alan filmde genç kızlar ejderhalara sunulmak için bir gölün kıyısına bırakılır. Burada ejderhalar tarafından kurban edilen genç kızlar ne yazık ki hayatlarının baharında ölüme terk edilir. Bu ritüele karşı gelmek isteyen bir genç kendisini ejderha savaşçısı olarak yetiştirir. Çünkü gencin sevgilisi de aynı şekilde kurban edilmiştir.

Dragon Inside Me – Love Is A Scary Tale 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. I Am Dragon filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 345
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR