Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Dul Kadınlar izle
6.9

 150İZLENME

6.9İMDB

 129 SÜRE

YIL 2018

Veronica, Linda, Alice ve Belle eşleri ölmüş kadınlardır. Bu kadınların ortak özellikleri dul olmaları ve eşlerinden kalan borçlar nedeniyle sıkıntı yaşamalarıdır. Şikago’da yaşayan dört kadının eşleri, yasa dışı işlere bulaşmış adamlardır. Kadınlar, Veronica liderliğinde birleşirler. Yasa dışı işlere bulaşmış eşlerinden kalan borçlardan kurtulmak adına yasa dışı bir yol seçerler.
Kadınlar, eşlerinin kendilerine bıraktıkları borçlar yüzünden riske girmek zorunda kalırlar. Chiago’da yaşayan bu dört kadının eşleri yasa dışı hayatlar yaşamışlardır. Kadınların, borçları ödeyecek imkanları yoktur. Gerçekleştirmesi zor olan bir seçeneğe yönelen kadınların soygun planlarını konu alan Dul Kadınlar 2018 – Widows 2018 oldukça dikkat çeken, ilginç bir film.

Dul Kadınlar 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Widows filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 9983
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR