Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Dumbo izle
6.3

 907İZLENME

6.3İMDB

 112 SÜRE

YIL 2019

Max Medici, bir sirkin sahibidir. Sirk eskisi kadar iş yapmamaktadır. Sirkin eski günlerine dönmesi ve müşteri çekmesi için çarpıcı bir detay gerekiyordur. Max Medici sirkin iş yapması için bir bebek fil olan Dumbo’yu satın alır. Bebek fil yalnızca müşterileri güldürmek ve ilgi çekmesini sağlamak için küçük çapta eğitilecektir.
Max Medici, büyük kulaklı ve çok sevimli olan bu filin eğitimi için sirkin eski yıldızı Holt Farrier ile çocukları Milly ve Joe’yi görevlendirir.
Bakıcılar fili çok sever ve eğitir. Çocukların bebek filin sıradışı güçleri olduğunu öğrenmeleri ve yavru filin uçma özelliğinin keşfedilmesiyle olay çok farklı bir boyut haline dönüşecektir. İlginç görselleri ile hoş bir film.

Dumbo 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Dumbo filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.3/10 4896
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR