Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Eadweard izle
6.4

 233İZLENME

6.4İMDB

 104 SÜRE

YIL 2015

Eadweard 2015 filminde bir mucit olan Eadweard Muybridge (Edward James Muggeridge)’in sinemanın ilk halini bulan kişi olarak bilinmektedir. Mucit Eadweard Muybridge (Edward James Muggeridge)’in öz yaşam öyküsünü konu edinen filmde sinemanın ilkel halini bulabilmek için sayısız denemesine şahit olacaksınız.
Ancak Mucit günün birinde aklındaki parlak fikri hayata geçirebilmek için bir ata ihtiyaç duyar. Atı dörtnala koşarken 1/10000 hızıyla resimler çeken mucidimiz, daha sonra çektiği kareleri birleştirerek atın hareketli görüntüsünü oluşturacaktır. Bullet Time etkisinin öncüsü olarak da bilinen mucit daha sonraları dünyaca tanınır bir hale gelecek yeni keşfiyle birlikte sinema tarihini başlatacaktır.

Eadweard 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Eadweard filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.4/10 26
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR