Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ejderha Dövmeli Kız izle
7.8

 923İZLENME

7.8İMDB

 158 SÜRE

YIL 2011

İsveç’in zenginleri arasında yer alan Henrik Vanger adındaki bir adam yeğeninin kaybolmasının ardındaki sırrı öğrenebilmek için gazeteci Mikael Blomkvist’i tutar. Mikael bir yandan aldığı görev ile uğraşırken bir yandan da hakkındaki asılsız iddiaları çürütmeye çalışır. Milton Güvenlik adındaki bir örgüt için çalışan Lisbeth adındaki hacker, Mikael’in her adımını takip etmektedir.
Muhtemelen yeğeninin ölümünden sorumlu olan ailenin malikanesine doğru gitmekte olan Mikael’i zorlayıcı bir macera beklemektedir. Mikael ile Lisbeth’in yolları bir noktada kesişir ve geçmişten bugüne kadar gelmiş olan cinayetler zincirini birlikte çözmeye çalışırlar. Aralarında bir güven köprüsünün oluşması ise kaçınılmazdır. Bu ikili kayıp olan kızı bulabilecekler midir?

Ejderha Dövmeli Kız 2011 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Girl with the Dragon Tattoo filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.8/10 28637
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR