Rastgele Film
Yukarı Çık
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Erkekler Ne İster izle
5.2

 609İZLENME

5.2İMDB

 117 SÜRE

YIL 2019

Başarılı bir sporcu menajeri olan Ali Davis, Ancak Ali, tüm başarısına rağmen kadın olduğu için cinsiyeti erkek olan meslektaşları tarafından sürekli dışarıda bırakılmaktadır. Patronu da aynı zihniyettedir. Ali’ye hak ettiği terfiyi bir türlü vermeyip, bir de adamları anlayamadığı için sürekli onu eleştirir. Ali olanları hazmedemez ve erkeklerin dünyasında başarılı olabilmek için ne yapması gerektiğini araştırmaya başlar.
Hatanın kendisinde olduğunu düşünmeye başlayan Ali bir falcıya gider. Falcı ona bir bitki çayı içirir. Ali, ertesi gün uyandığında erkeklerin düşüncelerini okuduğunu fark eder. Bu güç ile bir iktidar kurar. Bu iktidarıyla ciddi mücadeleler içine girer. Bu mücadelede Ali’nin almak zorunda olduğu riskler, yakın arkadaşları ile olan ilişkiler ve yeni bir aşk beklemektedir.

Erkekler Ne İster 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. What Men Want filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 3485
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR