Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Eşitlik Savaşçısı izle
7.0

 288İZLENME

7.0İMDB

 120 SÜRE

YIL 2018

Eşitlik Savaşçısı 2018 filmi 1970’li yıllarda kadın haklarının kazanılması için verilen mücadeleyi konu alan bir filmdir. 1970’li yılların etkin kadın hareketi öncülerinden biri olan Ruth Bader Ginsburg, idealist bir avukattır. Kadın ve erkek arasında yaşanan eşitsizliğin yasal düzenlemeler ile çözüme kavuşmasını arzulayan Ruth Bader Ginsburg, bunu sağlamak için öncüsü olduğu kadın hakları savunucuları ile hükümetle çetin bir mücadeleye girecektir.
Ruth Bader’in eşi Martin Ginsburg da bu süreç içerisinde eşini destekleyecek ve her süreçte yanında olacaktır. Ruth Bader bu yolda kadın haklarını yasal zeminde savunmak için Amerika Birleşik Devletleri yüksek mahkemesinde hakimliğe kadar yükselecektir. Beyazperdeye aktarılan bu film, Ruth Bader Ginsburg’un gerçek hayat hikayesini konu ediniyor.

Eşitlik Savaşçısı 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. On the Basis of Sex filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.0/10 4589
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR