Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Eski Evdeki Büyülü Saat izle
6.0

 502İZLENME

6.0İMDB

 105 SÜRE

YIL 2018

Lewis Barnavelt, 10 yaşında küçük bir çocuktur. Ailesinin ölümünden sonra amcası Jonathan’ın yanına Michigan’a gitmek zorunda kalır. Amcası gizemli biridir. Lewis, amcasını tanımaya çalışırken onun bir büyücü olduğu fark eder. Kendisi de büyücü olmaya karar verir. Fakat hesaplamadığı bir şey vardır bu güç sadece iyi insanlarda değildir.
Isaac Izard, kötü bir büyücüdür ve kıyametten sonra neler olacağını merak eder. Bunun için kıyametin kopması için elinden geleni yapar ve kara büyülü bir saat yapar. Lewis bu durumu öğrenir. Isaac saati Jonathan’ın evine saklar ve zaman dolmadan ölür. Lewis ve amcası saati Isaac’ın karısı ele geçirmeden ve zaman dolmadan önce bulmak zorundadır.

Eski Evdeki Büyülü Saat 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The House with a Clock in Its Walls filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.0/10 3441
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Eski Evdeki Büyülü Saat” filminde 1 Yorum bulunuyor.