Rastgele Film
Yukarı Çık
16
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Eski Köye Yeni Adet izle
4.5

 2.276İZLENME

4.5İMDB

 102 SÜRE

YIL 2018

Eski Köye Yeni Adet 2018 yapımı ile 1990’lı yıllarda sağlık ekiplerinin köyde en az üç çocuğu olan kadınlara doğum kontrolü amacı ile spiral takması konu ediliyor. Köy halkı yapılan bu işlemle dair hiç bir bilgiye sahip değildir. Sağlık ekipleri köyden gittikten sonra köyün erkekleri, kadınlara yapılan bu işlemle ilgili fikir yürütmeye başlar. Sonuçta spiralin, bir mikrofon olduğuna kanaat getirilir. Devletin kadınlara mikrofon taktığı ve köy halkını bu şekilde dinlediği düşünülmektedir.
Başlarına olası bir iş açmamak için her zaman tetikte olan ahali, özellikle siyasi meseleleri kadınların yanında konuşmamaya dikkat ediyor. Hatta kadınlarına iyi davranmaya başlayan erkekler devletten takdir görmek için özellikle “Vatan Sana Canım Feda” derler.

Eski Köye Yeni Adet 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Eski Köye Yeni Adet filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.5/10 16
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Eski Köye Yeni Adet” filminde 8 Yorum bulunuyor.
  • mrt

    Rezalet. Hiç espri kalitesi yok küfürle hakaretle güldürme çabası. zaman kaybı

    2
  • Respect

    Ozaman izmele sende hamşo.Bıraksalar bir araba küfür edersin gelmiş burada filmde argo küfür var diye kafa ütülüyorsun.İğrenç ön yargını ve yorumunu kendine sakla bu sitede bir sen filim izlemiyorsun.Film gayet güzel bence izlemeye değer.

    1