Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Female Workers 2 to 2 Sex izle
1.9

 995İZLENME

1.9İMDB

 120SÜRE

YIL 2018

Mina, Kanako, Junji, Kanseku birlikte aynı şirkette çalışan dört arkadaştır. Bir gün Mina Junji’ye karşı duyguları olduğunu anlamaya başlar. Bunu daha fazla saklamak istemez. Junji’yi arar ve onu evine davet eder. Junji ile Mina arasında bir ilişki başlar.
Kansuke’de aynı zamanda Mina’dan hoşlanmaktadır. Kansuke Junji’ye onunla birlikte olmak için bir şansı olup olmadığını sorar. Böylece ikilemde kalan Mina her ikisi ile de birlikte olmak istediğine karar verir. Aynı ada iki seks partneri ile birlikte olmak istediğini söyleyen Mina’nın bu teklifine ise Junji ve Kansuke uymaya karar verirler. Sıcak sahneler böylelikle aniden başlamak üzeredir.

Female Workers 2 to 2 Sex 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Female Workers 2 to 2 Sex filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

1.9/10 419
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR