Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Fındık İşi 2 izle
5.4

 683İZLENME

5.4İMDB

 91 SÜRE

YIL 2017

Surley, yaşamakta olduğu yeri artık beğenmemektedir, kurallardan hoşlanmayan ve özgür olmak isteyen yaramaz sincap Surley, evinden uzaklara gitmeye kalkışır. Dışarıda ki hayatı merak ederken bir yandan da heyecanla başka yerleri keşfetmek istemektedir. Yanında en sevdiği arkadaşı ile birlikte yollara düşerler, büyük şehirde yaşamaya başlarlar. Yaklaşan kış mevsimi ile birlikte yiyecek bulmakta zorlanırlar. Yiyecek arama çalışmaları başarısızlıkla sonuçlanınca umutları tükenir ve farklı yollar aramaya başlarlar. Yapmayı planladıkları fikir ise bir fındıkçıyı soymaktır.
İki arkadaş Maury’nin Fındıkçı Dükkanını soymayı kafaya koyarlar. Birlikte plan yapar ve bir ekip olurlar, ancak bu soygunu planlayan sadece onlar değildir. Azılı rakun da onlarla aynı dükkanı soymak ister ve onların planlarını alt üst eder.

Fındık İşi 2 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Nut Job 2: Nutty by Nature filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.4/10 424
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR