Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Fındık İşi izle
5.7

 212İZLENME

5.7İMDB

 85 SÜRE

YIL 2014

Yaşadığı yerden hiç memnun olmayan Surley ve onun fare dostu Buddy yollara düşüp yeni yerler ararlar. Kendi yaşadığı yerlerin dışındaki yaşamları keşfetmek isterler. Büyük bir şehre gelerek burada yaşamaya başlarlar. Ancak kış mevsiminin gelmesi ile hayat koşullarının zorlaşacağının farkına varırlar. Bu nedenle yiyecek bulamama endişesine kapılan iki arkadaşın akıllarına değişik bir fikir gelir.
Bu fikir fındık dükkânını soymaktır ve bütün kışı rahat geçirmeleri için yeterli stoku yapabilme imkânı bulabileceklerdir. Maury’nin fındık dükkânı soygun için idealdir. Fakat bu fındık dükkânını soymayı isteyen bir de rakun çetesi vardır. Büyük bir mücadeleye girişen iki kafadar arkadaş tehlikeli bir maceraya atılacaktır.

Fındık İşi 2014 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Nut Job filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.7/10 2193
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR