Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Fındıkkıran ve Dört Diyar izle
5.5

 838İZLENME

5.5İMDB

 99 SÜRE

YIL 2018

Genç Clara’nın hayattaki tek isteği bir anahtardır. Benzeri olmayan bu anahtar vaftiz babası tarafından geleneksel partileri sırasında verilir. Hayata zamansız şekilde veda etmiş olan annesinin altın tarağının bulunduğu kutunun anahtarı ise Clara’nın hayalini süsleyen tek şeydir. Bu anahtar nedeni bilinmeyen durumlardan dolayı esrarengiz bir şekilde diyarlar arasında kaybolmuştur.
Clara bu paralel evrenlerde anahtarları bulmak için yolculuk yapmaya karar verir. Yanında ise birbirinden farklı karakterler ona eşlik edecektir. Birbirinden farklı 3 boyutta dolaşması gereken Clara oldukça cesaretli olmak durumunda kalacaktır. Heyecan dolu bir hikayeye katılmak ve yaşananlara tanık olmak için yapmanız gereken sadece izlemeye başlamak olacaktır.

Fındıkkıran ve Dört Diyar 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Nutcracker and the Four Realms filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.5/10 3698
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR