Rastgele Film
Yukarı Çık
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Fit izle
4.2

 2.702İZLENME

4.2İMDB

 94SÜRE

YIL 2015

Çokta uzak olmayan bir gelecekten gelen ilginç olan distopya öyküsünü anlattığı filmde, yalnız yaşayan kişilerin değişik yaşamını kaleme alıyor. Yalnız kalmış ve hiç ilişkisi olmayan kişilerin suçsuz olduğu halde tutuklanmalarıyla başlayan hikaye bekar olan insanların, korkunç ve sır dolu bir otele yerleştirmeleriyle devam ediyor. Bu korkunç otele yerleştikten yaklaşık olarak 45 gün sonra, kendileriyle eşleştirilen kişilerle cinsel yönden ilişki yaşamaya zorlanıyor ve ilişki yaşamaya başlamaları gerekiyor.
Yaşadıkları bu farklı ilişki sonrasında mutlaka olumlu sonuçlar elde etmeleri bekleniyor. Sonuç olarak eğer başarıyı yakalayamazlarsa, kendi tercih ettikleri bir hayvana dönüştürülüyorlar. Korku dolu anların yaşandığı bu film distopya öyküsünü dile getiriyor.

Fit 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Fit filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.2/10 1028
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR