Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Futbolkolik izle
5.4

 208İZLENME

5.4İMDB

 100 SÜRE

YIL 2017

Futbolkolik, izlerken keyifli anlar geçirilebilecek bir film grubunda yer alıyor. Adam tam bir futbol fanatiğidir. Futbol izlemeyi her şeyin üzerinde tutan adam bu tutkusunu bir türlü dizginleyemez. Futbol tutkusu bir hastalık seviyesine gelen adam bu tutkusundan vazgeçemeyecek duruma gelir ve karısına bu durumu açıklar. Ancak futbol elinde ne var ne yok aldığı gibi karısını da elinden kaçırmasına sebep olur.
Artık elinde avucunda hiç bir şey kalmayan adam, futbol tutkusundan kurtulmak için tedavi olmak ister. Karısını da tekrar kazanmak için bu tutkudan kurtulmanın yollarını arayan adamın işi hiç de kolay olmayacaktır. Aile ile birlikte izlenilebilecek, sürükleyici bir film olan futbolkolik 2017 sıkılmadan izlenilebilir.

Futbolkolik 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. My Love or My Passion filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.4/10 20
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR