Rastgele Film
Yukarı Çık
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Future Century Amazons izle
4.9

 5.561İZLENME

4.9İMDB

 76SÜRE

YIL 2017

Japonya filmi olan future century amazones 2017 savaş ve seksi anlatmaktadır. 100 yıl önce geçen filmde, kadınlardan oluşan bir ordu, kendi hallerinde yaşayan bir topluluğa saldırır. Bu toplulukta sadece kadınlardan oluşmaktadır. Topluluğun lideri Kyoko rehin alınır ve işkence kampına götürülür. Burada cinsel anlamda her türlü işkenceyi gören Kyoko’nun aklında tek intikam almak vardır.
Günlerce işkence gören Kyoko’yu tek kurtaracak kişi ise köyün en seksi genç kızı Chan’dir. Chan, dövüş hakkında bir şey bilmemektedir ve farklı yollarla işkence kampına girmeyi deneyecektir. Planı ise kampa girdikten sonra Kyoko’yu zindandan çıkararak orduyu etkisiz hale getirmektedir.

Future Century Amazons 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Future Century Amazons filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.9/10 1010
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR