Rastgele Film
Yukarı Çık
204
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Game of Thrones 2. Sezon izle
9.3

 104.423İZLENME

9.3İMDB

 57 SÜRE

YIL 2012

Yazların ve kışların farklı, normalden daha uzun sürebildiği bir yurtta geçen Game of Thrones, taht için yapılan kavgaları konu ediyor. Bu dünyada tamı tamına yedi adet krallık vardır ve Starklar’ın bulunduğu yer ise Kıştepesi’nin kuzeyinde bir alanda bulunmaktadır. Her şey aslında Stark Kralı’nın ölümü ile başlıyor diyebiliriz. Yedi krallığın kralları büyük kıtanın başına geçmek için birbirleriyle bir savaşa girerler. Fakat bu büyük savaş sadece insanlar arasında değildir. Daha sonradan bu dehşet dolu savaşa ölüler ordusu da dahil olacaktır. Ölüler ya da başka bir deyimle ak gezenler olarak adlandırılanların bu savaşa katılması ile dünya yerinden oynayacak ve bir sürü entrikalar dönecektir.

Game of Thrones 2. Sezon 1.Bölüm izle, Game of Thrones 2. Sezon 2.Bölüm izle, Game of Thrones 2. Sezon 3.Bölüm izle, Game of Thrones 2. Sezon 4.Bölüm izle, Game of Thrones 2. Sezon 5.Bölüm izle, Game of Thrones 2. Sezon 6.Bölüm izle, Game of Thrones 2. Sezon 7.Bölüm izle, Game of Thrones 2. Sezon 8.Bölüm izle, Game of Thrones 2. Sezon 9.Bölüm izle, Game of Thrones 2. Sezon 10.Bölüm izle, Game of Thrones izle, Game of Thrones Türkçe Dublaj izle, Game of Thrones 2. Sezon izle, Game of Thrones son bölüm

Game of Thrones 2. Sezon 2012 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Game of Thrones Season 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

9.3/10 210808
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR