Rastgele Film
Yukarı Çık
30
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Game of Thrones 4. Sezon izle
9.3

 22.194İZLENME

9.3İMDB

 57 SÜRE

YIL 2014

Hikâyenin merkezinde her mevsimin uzadığı bir diyar bulunmaktadır. Bu diyar kendi içinde 7 krallığa ayrılmakta ve hepsinin yönetimi tek bir kralda toplanmaktadır. Deli Kral lakabıyla nam salan Targaryen Hanedanlığına mensup Aerys 2. Targaryen, ortaya çıkan bir isyan sonucunda yönetimini kaybetmiştir. Yedi krallığın yeni hükümdarı Baratheon Hanedanlığının üyesi Robert olmuştur. Kendisinin krallık döneminde de işler yolunda gitmeyecektir. Bu nedenle de Winterfell lordu Eddard Stark’ın yardımına sığınarak, demir tahttaki hakimiyetini sürdürmeye çalışacaktır. Bütün bu gelişmeleri takiben Winterfell’in kuzeyinde bulunan kale surlarının arkasında, karanlık güçler bir araya gelmeye başlamıştır. Targaryen Hanedanlığına mensup kardeşler, Ejderkrallar’ın soyundan gelmektedirler. Bu nedenle de ellerindeki ejder yumurtalarını tahtın sahibi olabilmek için kullanacaktırlar.

Game of Thrones 4. Sezon 1.Bölüm izle, Game of Thrones 4. Sezon 2.Bölüm izle, Game of Thrones 4. Sezon 3.Bölüm izle, Game of Thrones 4. Sezon 4.Bölüm izle, Game of Thrones 4. Sezon 5.Bölüm izle, Game of Thrones 4. Sezon 6.Bölüm izle, Game of Thrones 4. Sezon 7.Bölüm izle, Game of Thrones 4. Sezon 8.Bölüm izle, Game of Thrones 4. Sezon 9.Bölüm izle, Game of Thrones 4. Sezon 10.Bölüm izle, Game of Thrones izle, Game of Thrones Türkçe Dublaj izle, Game of Thrones 4. Sezon izle, Game of Thrones son bölüm

Game of Thrones 4. Sezon 2014 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Game of Thrones Season 4 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

9.3/10 200911
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR