Rastgele Film
Yukarı Çık
63
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Game of Thrones 7. Sezon izle
9.3

 19.376İZLENME

9.3İMDB

 57 SÜRE

YIL 2017

Game of Thrones da Krallıklar, dünya krallıkları gibi savaşsız değildir. Güçlü bir krallık kurduktan sonra o krallıkta huzuru sağlayabilmek bile bu gücü elinde tutabilmek de oldukça zordur. Yanlış yapanlar hiç bir zaman affedilmezler. Kuzey de bulunan Krallığın başındaki kişi olan Lord Ned Stark uzun ve zorlu bir savaştan kalkıp kendi yurduna dönmesi, krallıkta bulunan büyük bir çoğunluğu kendisine çekmeyi başarmıştır. Robert Baratheon ise seneler boyu omuz omuza vuruştuğu Baratheon ailesinin kral olabilmesini sağlamış olan Ned Stark dan bir istekte bulunup kuzey de bulunan sınırlarını koruyabilmek Game of Thrones da hiç de zor olmayacaktır. Surun ötesinde kendi toprağında bulunan krallıktan kovulmuş olan Viserys Targaryen ile kardeşi Daenerys Targaryen bir kavimin başında bulunan Drogoya gönderilerek güçlerini birleştirme planları yapmak zorunda kalmış ve savaşta bu yiğitleri ülkesi ve aile yönetimi ile birlikte Baratheon ailesinin başına salmak zorunda kalacaktır.

Game of Thrones 7. Sezon 1.Bölüm izle, Game of Thrones 7. Sezon 2.Bölüm izle, Game of Thrones 7. Sezon 3.Bölüm izle, Game of Thrones 7. Sezon 4.Bölüm izle, Game of Thrones 7. Sezon 5.Bölüm izle, Game of Thrones 7. Sezon 6.Bölüm izle, Game of Thrones 7. Sezon 7.Bölüm izle, Game of Thrones 7. Sezon 8.Bölüm izle, Game of Thrones izle, Game of Thrones Türkçe Dublaj izle, Game of Thrones 7. Sezon izle, Game of Thrones son bölüm

Game of Thrones 7. Sezon 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Game of Thrones Season 7 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

9.3/10
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR