Rastgele Film
Yukarı Çık
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gazap Ateşi izle
7.7

 1.142İZLENME

7.7İMDB

 146 SÜRE

YIL 2004

Meksika’da baş gösteren çocuk kaçırma olayları ailelerin korkulu rüyası haline gelmiştir. Son 6 günde kaçırılan 24 adet çocuk yüzünden aileler hem kendilerini hem de çocuklarına koruma altına almak için eski paralı askerleri kiralamaya başlarlar. John Creasy’de önceden CIA için çalışmış bir suikastçıdır. Meksika’dan gelen paralı askerlik teklifine sıcak bakmasa da daha sonradan kabul etmeye karar verir.
Pita’yı koruma görevini üstelenen John, ilk günlerde kızın kendi hayatına ilişkin sorduğu sorulardan bunalır. Bu ikili zaman geçtikçe birbirlerine karşı kuvvetli bir bağ hissederler. Alınan bütün önlemlere rağmen Pita’nın kaçırılması, John’un engel tanımaz bir ölüm makinesine dönüşmesine ve engelleri aşmasına neden olur.

Gazap Ateşi 2004 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Man on Fire filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.7/10 31953
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR