Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gece Nöbeti izle
6.4

 715İZLENME

6.4İMDB

 114 SÜRE

YIL 2004

Moskova’da geçmekte olan film, aydınlık ve karanlık güçler arasında yapılan savaşların süregeldiği ve ateşkes imzalandığı günlerde açığa çıkan denge çatışmalarının etrafında gelişim gösteriyor. Aralarındaki savaşın bir galibinin olmayacağını sonunda anlayan Aydınlığın lordu Gesser ile Karanlığın generali Zavulon ateşkes yaparak anlaşmaya varır.
Ateşkes şartlarından biri de, hiç kimsenin zorlanarak aydınlık ya da karanlık tarafa geçirilmeyecektir. Bu ateşkes anlaşmasına uyulup uyulmadığını denetlemek adına Karanlık taraf gündüzleri, aydınlık taraf da geceleri nöbet tutacaktır. Gece nöbeti tutan grup büyük yeteneklere ve kehanete sahip bir gruptur. Şekil değiştirebilir, büyü yapabilir, vampir, cadı gibi kötü büyücülere karşı koyabilirler. Böylece aydınlık ile karanlık gücün dengesi yüzyıllarca korunacaktır. Bu denge Anton o kapının zilini çalmasıyla alt üst olacaktır.

Gece Nöbeti 2004 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Night Watch filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.4/10 3469
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR