Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gece Uçuşu izle
6.4

 955İZLENME

6.4İMDB

 85 SÜRE

YIL 2005

Gerilim dolu bir film olan Gece Kuşu 2005 izlenilecek harika gerilim dolu bir filmdir. Lisa Reisert uçak yolculuğundan nefret eden bir bayandır. Ama Miami’ye gitmek zorundadır.
Çaresiz kaldığı bu gece uçuşu sırasında terörün hemen yanı başında olduğunun farkına varacaktır. Lisa’nın yanındaki koltukta oturan Jackson adında biri, yumuşak ve kibar bir ses tonuyla bu yolculuğa çıkışının gerçek sebebini açıklar. Çok zengin bir iş adamını öldürmekle görevli bir gizli ajan olduğunu söyler.
Lisa denilen bayan ise bu kişinin ise onun başarısının anahtarı olacaktır. Eğer bu kişi ile işbirliği yapmazsa, kadının babası bir suikastçı tarafından hemen öldürülecektir. Uçakta tuzağa düşürülen Lisa, ne yapacağını şaşırır. Kendisini rehin alan acımasız kişiden nasıl kurtulacağını ve olası bir cinayeti önlemenin yolunu bulmaya çalışır.

Gece Uçuşu 2005 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Red Eye filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.4/10 41263
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR