Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Genç Titanlar Filmi izle
6.8

 641İZLENME

6.8İMDB

 84 SÜRE

YIL 2018

Genç Titanlar kahramanları dünyayı ele geçirmek için çalışan kötü niyetli kişilere karşı savaş verirler. Genç Titanlar üyeleri tüm süper kahramanların bir film karakteri olduğunu ve kendi filmleri olduğunu düşünmektedir. Ancak Teen Titans ekibi için vaziyet başkadır. Kahramanların lider ismi Robin işe el atmaya koyulur ve yardımcı bir karakter olmaktansa star olmayı hedefler.
Titanlar amaçlarına ulaşabilmek için Hollywood’un bilinen en iyi yönetmenini bulmaya kararlıdır ve yönetmenin dikkatini kendilerine toplamak için çılgınca fikirlerle birlikte Tinsel Kasabası’na gelirler. Fakat hayallerine ulaşacaklarından emin olan Titan ekibi dünyayı ele geçirmenin hesabını yapan süper kötünün yönlendirmeleri yüzünden işler sarpa sarar. Süper kahramanlar arkadaşlıklarının ve güçlerinin sınandığı olaylar zincirinde Genç Titanlar’ın kaderini zorlayacaklardır.

Genç Titanlar Filmi 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Teen Titans GO! to the Movies filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.8/10 547
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR