Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gerçeğin İki Yüzü izle
4.9

 168İZLENME

4.9İMDB

 130 SÜRE

YIL 2016

Çekici olduğu kadar yetenekli olan bir doktor görevini çatışmaların çok sık olduğu bir Afrika bölgesinde devam ettiriyor. Görevini başarı ile sürdürürken bölgedeki kişilerden birisine aşık olur. İkisi içinde aşk mesaiye başlamış olsa da bir savaş ortamında aşkı ve görevi dengede tutmak çok zordur. Liberya’da savaştan sonra kalan ortam çok kötüdür. Bölgede sık aralıklarla çatışmalar sürmekte. Miguel ve When birbirlerine olan tutkularını bu olağanüstü ortamda ayakta tutmaya çalışacaklar.

Gerçeğin İki Yüzü 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Last Face filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.9/10 1305
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Gerçeğin İki Yüzü” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 • Moon_Light

  Kadrosu çok başarılı oyunculardan oluşmuş. Kötülük- savaşlar, gerçek insanlık- barış konularında dünyadaki düzene karşı protest duruşu ile tanınan yönetmen Sean Penn’de yönetmen olunca uzak yerlerde, bilemediğimiz tüm acıları can yakarak bize yansıtan iyi bir film çıkmış ortaya… The Last Face, yakın tarihin çok fazla değinilmemiş trajedilerinden biri olan Afrika’da bitmeyen iç savaşlara dikkat çekiyor. Sadece dış haberlerde kısaca bahsedilen, dünyanın epey uzak kaldığı bir başka dünya trajedisi…:(
  İzlenmeye değer bir film. Film arşivinize aldığınız için teşekkürler admin. İlgiyle izledim.

 • Envert

  Hollywood’un asi çocuğu! (62) Sean Penn’e yakışır bir film.
  Okurun sabrına sığınarak, filmin özelinden yola çıkarak bir genelleme yapmak istiyorum:
  Savaş lordlarının kasalarının dolması için yoksulların birbirini boğazlaması gerek. Ne kadar çok insan yoksul ve aç olursa, ne kadar çok insan savaş batağına saplanırsa, dünyayı yönetenlerin ve arkasındakilerin kasaları da o kadar çok banknotla dolar. Savaşan baldırı çıplakların eline elbette kitle imha silahları vermezler; çünkü kendilerine dönme olasılığı vardır. Bu işi taş ve sopayla da götüremezler. O halde adına konvansiyonel dedikleri ateşli silahlarla bu yoksulların birbirini öldürmeleri sağlanır.
  Sevgili Moon_Light, çok güzel bir tespit yapmış:..haberlerde kısaca bahsedilen… diye. Dünya 1993’te Irak savaşını CNN aracılığıyla dizi film izler gibi izledi. Atılan binlerce ton bomba, on binlerce, yüz binlerce insanın hayatını elinden aldı. Irak denilen ülkeyi haritadan sildi. Benzer bir trajediyi şimdi Suriye yaşıyor.
  Bu film, coğrafyamızda yaşanan olaylarla ilişkilendirerek izlenirse, ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır.
  Eline, emeğine, yüreğine sağlık Zeugmass.