Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kız Arkadaş izle
1.9

 321İZLENME

1.9İMDB

 80SÜRE

YIL 2018

Türkçe ismi ile Girlfriend yani Kız Arkadaş filmi drama alanında konu edinmiş ve adından uzunca söz ettirmiş bir filmdir. Filmin baş karakterlerinden Miranda Richardson orta yaşlarda gayet modern ve kültürlü bir hanımefendiyi canlandırmaktadır. Yine kendisi kadar aynı seviyelerde olan üç arkadaşın başından geçen olaylar üzerine onu olmuş bir filmdir.
Bu üç kız arkadaş farklı farklı hayatlar yaşarken bir anda tekrar bir araya gelerek yaşam mücadelesi vermeye başlıyor. Linda’nın kocası bir iş seyahatinde kayboluyor. Gail uğradığı ihanet sonucunda evliliğine son vererek çocukları ile bir mücadele içine giriyor. Bu üç arkadaşın aşları, hayal kırıklıkları ve sevinçlerini konu alan dramatik bir filmdir.

Kız Arkadaş 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Kız Arkadaş filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

1.9/10 369
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR