Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Goddess of Glass 2 izle
2.1

 651İZLENME

2.1İMDB

 79SÜRE

YIL 2009

Sevdiği adamla uzun süredir birlikte yaşayan genç bir kadının çöküşünden yeniden yükselişini anlatan goddess of glass 2 2009 filmi, seks sahneleri kadar verdiği mesajlarla da dikkat çekmektedir. Aşk dolu bir birlikteliği olan kadının tek sorunu cinsel olarak isteksiz olmasıdır. Bu durum sevgilisinin elinden kaçmasına sebep olur. Başka biriyle aşk yaşamaya başlayan adam, kadından ayrılarak yeni aşkıyla yoluna devam eder.
Büyük Bir Çöküşün Ardından Gelen Yükseliş
Sevgilisini tekrar geri kazanmak isteyen kadın, seks konusunda dersler alırken diğer taraftan da giyinişine, davranışına ve vücuduna önem vermeye başlamıştır. Kısa sürede bambaşka biri olur ve şimdi sırada tekrar sevdiği adamı geri kazanmak kalmıştır.

Goddess of Glass 2 2009 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Goddess of Glass 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.1/10 404
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR