Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Godzilla: The Planet Eater izle
5.0

 731İZLENME

5.0İMDB

 91 SÜRE

YIL 2018

Bilim kurgu ve animasyon türlerinin buluştuğu filmde, Godzilla canavarının yeniden yorumlanışını görmek mümkün. Dünya ittifakının bozulmasıyla Harou, Exif’in tarafında olmayı seçmektedir. Exif’in planları arasında ise Godzilla’yı çağırmak vardır. Exif dünyanın yok olması gerektiğini düşünmektedir. Bunun için bu ölümcül yaratık gerekmektedir.
Metaforlarla süslenmiş olan filmde, güçlerin savaşı ve dengelerin ne şekilde değiştiği ele alınmaktadır. Godzilla’yı bu kadar güçlü yapan aslında nedir sorusu da filmde cevap bulmaktadır. Sürükleyici kurgusuyla dikkat çeken film, Japon sinemasının önemli örnekleri arasında yer almayı başardı. Serinin devam filmi olması ise, filme duyulan yoğun ilgiyi gösteriyor. Godzilla’nın yıkıcı gücü, dünyayı yok olmanın eşiğine getiriyor.

Godzilla: The Planet Eater 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Godzilla: The Planet Eater filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.0/10 349
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR