Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Goosebumps 2: Perili Cadılar Bayramı izle
5.6

 552İZLENME

5.6İMDB

 90 SÜRE

YIL 2018

Sam ve Sonny iki arkadaştır. Bir gün bu iki arkadaş hurda toplarken hiç beklemedikleri olaylarla karşılaşırlar. R.L Stine’nin henüz yayınlanmamış olan Goosebumps adlı kitabından Slappy adında afacan bir kukla fırlar. Bu kukla konuşabilen bir kukladır. Slappy adlı kukla kendisinin bir ailesi olmasını ister. Bu yüzden Sonny’nin annesini kaçırır ve ardından Cadılar Bayramında bütün korkunç arkadaşlarını diriltir.
Kasaba, canavarların ve korkunç yaratıkların istilası altında kalır. Sonny ne yapabileceğini düşünürken ablası ile güçlerini birleştirme fikri aklına gelir. Sonny ve ablası güçlerini birleştirirler ve kötü kukla Slappy’nin planlarını durdurmak için ellerinden geleni yaparlar. Sonny Slappy’i durdurabilecek midir? Annesini bu kötü kuklanın elinden kurtarabilecek midir?

Goosebumps 2: Perili Cadılar Bayramı 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Goosebumps 2: Haunted Halloween filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.6/10 982
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR