Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Goosebumps: Canavarlar Firarda izle
6.3

 417İZLENME

6.3İMDB

 103 SÜRE

YIL 2015

Büyük bir şehirden kasabaya taşındıkları için mutsuz olan Zach, taşındıkları yeni evin karşısında oturan güzel kız Hannah ile karşılaşır. Champ adındaki yeni dostunu bulduktan sonra yeni bir hayat için umutlanan Zach, Hannah’ın babasının Goosebumps kitaplarının yazarı olduğunu öğrenir. Yan evdeki komşularını yakından tanımaya başlaması ile beraber Stine’ın korkunç sırlarının olduğunu keşfeder.
Kitapların ünlü hale gelmesini sağlayan yaratıkların hepsi gerçektir. Stine’ın bu gerçek yaratıkları bir kaza sonucu serbest kaldıkları zaman, Zach’in hayatı derinden etkilenir. Macera dolu bir gecede Zach, Champ, Hannah ve Stine bir takım oluştururlar. Yaratıkları ait oldukları kitaplara göndermek için ellerinden geleni yapmaları ve kasabayı kurtarmaları gerekecektir.

Goosebumps: Canavarlar Firarda 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Goosebumps filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.3/10 5237
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR