Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gotti izle
4.8

 467İZLENME

4.8İMDB

 112 SÜRE

YIL 2018

John Gotti, bir mafya lideridir. Senelerce güçlü bir mafya ailesinin liderliğini üstlenmiştir. Oğlunun da kendisi gibi bir mafya lideri olmasını isteyen Gotti, oğlu büyüyünce onu mafya ailesi ile tanıştıracak ve mafyanın liderliğini oğluna bırakacaktır. John, gösterişli ve stil sahibi bir mafya lideridir. Sözünü kimseden sakınmayan ve kimseden korkmayan John, oğlunu kendisi gibi yetiştirmek ister.
Fakat oğlu 24 yaşındaki Gotti Jr. kendisine başka bir yol çizmek istemektedir. Bu tür işlere asla bulaşmak istemeyen Gotti Jr. Ne yapacağı konusunda planlar yapmaktadır. John, hapse girdikten sonra bile halen mafyanın liderliğini yapmaktadır. 1999 yılında, sonradan çok ünlü olacak bir görüşmede oğluyla yüzleştikten sonra hayat onlar için çok farklı olacaktır.

Gotti 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Gotti filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.8/10 527
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Gotti” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • ceset

    Çok konuşuyorlar, çoğuda gereksiz laflar, içraat az çene çok sıkıldım yarısında bıraktım.