Rastgele Film
Yukarı Çık
12
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Grinç izle
6.3

 1.255İZLENME

6.3İMDB

 85 SÜRE

YIL 2018

Who köyünden biraz uzakta olan ve kimsenin yanına yaklaşmaya cesaret edemediği bir yerde yaşayan Grinch’e yalnızca köpeği Max eşlik etmektedir. Günlük yaşamının sadeliğinden memnun olan Grinch için asıl kabus, noel kutlamalarına oldukça düşkün olan Who halkının yıl sonuna doğru başlayan coşkusudur.
Bu sene kutlamaların daha coşkulu bir şekilde yapılacağının ilan edilmesi ile beraber Crinch, bu coşkunun yok edilmesi adına Noel Baba kılığına girer ve yılbaşını çalmaya karar verir. O esnada köyde yaşamakta olan küçük kız Cindy, arkadaşları ile beraber Noel Baba’yı yakalamak için harekete geçer. Bekar annesine yaptığı yardımlar için Noel Baba’ya teşekkür etmek isteyen kız ve Grinch için farklı bir macera başlayacaktır.

Grinç 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Grinch filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.3/10 2035
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR