Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
El Autor izle
6.5

 172İZLENME

6.5İMDB

 112 SÜRE

YIL 2017

Alvaro, noterde çalışan bir adamdır. Ancak onun hedefi, ünlü bir yazar olabilmektir. Bu nedenle akşamları iş çıkışı yaratıcı yazarlık kurslarına katılır. Hocası onun yeteneksizliğini yüzüne vurmaktadır. Bu arada, Alvaro, evlidir ve karısı Amanda’nın kendisini aldattığını öğrenince evini terk eder. Amanda, kitapları çok satan bir yazardır, buna karşın, Alvaro, karısı Amanda’yı bir yazar olarak kabul etmemektedir.
Alvaro’ya göre yazarlık farklı şeyler gerektirmektedir. Komşularının hayatları hakkında bilgiler toplar. Bunu kapıcının karısı sayesinde yapabilmektedir. Komşuları ve hatta bazen hiç bilmediği kişilerin hayatları hakkında edindiği bilgilere romanlarında yer verir. Yazarlık, yaratıcılık, ilham ve etik gibi kavramları sorgulayan film, oyunculuklarıyla öne çıkıyor.

El Autor 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Motive filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 315
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR