Rastgele Film
Yukarı Çık
FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet izle
4.0

 179İZLENME

4.0İMDB

 90 SÜRE

YIL 2018

Gürbüz Hadi Allaha Emanet 2018 izle motorlu bir kurye olan Gürbüz’ün maceralarını konu ediyor. Gürbüz geçimini bir pizza salonunda motorlu kuryelik yaparak sağlayan genç bir adamdır. Çalıştığı kurumda müdür olma hayalini kuran Gürbüz, Aylin ile sözlüdür ve evlilik planları yapar.
Aylin oldukça kıskanç biridir ve sürekli sorun çıkarır. Bu sorundan kurtulmak isteyen Gürbüz’e arkadaşı Ferhat bir tavsiyede bulunur. Teknolojiden yararlanmasını söyleyen en yakın arkadaşı Ferhat, gün boyunca yaptığı her şeyi cep telefonuna kaydedip sözlüsüne göndermeyi önerir. Böylece Gürbüz’ün gün içerisinde neler yaşadığını görecek olan Aylin, kıskançlığı bırakacak düşüncesi ile harekete geçerler.
Gürbüz kayda başladığı ilk siparişinde bir cinayete şahit olur ve işler karışır. Gürbüz cinayetten sonra olay yerinden hemen kaçar fakat onu çoktan fark etmişlerdir. Gürbüz’ün başı büyük derttedir ve Ferhat ile bu beladan kurtulmaya çalışırlar.

Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.0/10 34
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR