Rastgele Film
Yukarı Çık
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hakan: Muhafız 3. Sezon izle
6.8

 1.889İZLENME

6.8İMDB

 40 SÜRE

YIL 2020

Hakan her zaman ezilenin yanında olmak isteyen doğa üstü yeteneklere sahip bir gençtir. İstanbul’un son muhafızı olarak seçilen hakan 15 Milyonluk şehrin koruyucusudur. Dünyanın başkenti olabilecek şehirlerin başında gelen İstanbul tehdit altına girince ve geçmişten gelen çok güçlü ve gizemli ölümsüzlerin karşısına Hakan dikilecektir. Tılsımlı bir gömleğin gizemi de Hakan’ın olaylara tam olarak girmesine yol açacaktır. İstanbul’un son muhafızı olan Hakan şehri kurtarabilecek midir?

Hakan Muhafız 3. Sezon 1.Bölüm izle, Hakan Muhafız 3. Sezon 2.Bölüm izle, Hakan Muhafız 3. Sezon 3.Bölüm izle, Hakan Muhafız 3. Sezon 4.Bölüm izle, Hakan Muhafız 3. Sezon 5.Bölüm izle, Hakan Muhafız 3. Sezon 6.Bölüm izle, Hakan Muhafız 3. Sezon 7.Bölüm izle, The Protector izle, Hakan Muhafız Türkçe Dublaj izle, Hakan Muhafız 3. Sezon izle, Hakan Muhafız son bölüm

Hakan: Muhafız 3. Sezon 2020 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Protector Season 3 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.8/10 11404
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR