Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hakaret izle
7.7

 248İZLENME

7.7İMDB

 113 SÜRE

YIL 2017

Hakaret ( L’insulte ) filmi, Beyrutlu ve Hristiyan dinini benimsemiş Toni ( Adel Karam ) ile o sıralar hamile olan eşi Şirin ( Rita Hayek ) arasında geçmektedir.
Sıradan bir hayat süren çift, evlerinin olduğu sokakta altyapı çalışmalarında çalışan ustabaşı Filistinli Yaser ( Kamel El Basha ) evlerine iyi niyetli bir tadilat yapmak istediğinde reddeder. Bu olay ile aralarında başlayan gerginlik Toni’nin hakaret etmesi sonucu Yaser’in kendisine saldırması ve 2 kaburgasını kırması ile boyut kazanarak, büyür. Böylece konu mahkemeye taşınır. Olay halk ve medyanın ilgisini çekince siyasetçilerin bile diline düşer. İki adam arasında başlayan basit husumet bir anda ülke gündemine oturmuştur. Böylece olaylar birbirini takip eder.

Hakaret 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Insult filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.7/10 2412
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR