Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Haplarını Al izle
6.4

 118İZLENME

6.4İMDB

 87 SÜRE

YIL 2018

”Haplarını al” orjinal adı Take Your Pills olan belgeseldir. Gerçek belgelere dayandırılarak çekildiği ilan edilen filmin yönetmenliğini Alison Klayman üstlenmektedir. Filmde Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan halkın okuldan iş gücüne, hayatta kalabilmeye kadar hemen hemen her alanda hissedilen rekabet duygusu işlenmektedir. Bu gibi durumlarda belli bir performansı yakalamak zorunda olan kişiler çeşitli isimler altındaki hapları almaya itilmiştir. Bunlardan başlıcası olan Adderall ve diğer reçeteli ilaçlar neslin vazgeçilmez ilaçlarıdır. Kullanıcıların röportajlarda birebir yaşadıkları duyguları, kullanım nedenleri ve kullanımlarına dair görüşlerini bulma şansınız bulunmaktadır. Bu ilaçların insan bedenine etkileri de mercek altına alınmıştır. Övgüleri toplayan belgesel bu senenin iddialı yapımlarındandır.

Haplarını Al 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Take Your Pills filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.4/10 733
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Haplarını Al” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • HolyCow

    Bence bu belgeseli izleyin, elbette size sıkıcı gelebilir ama bazen öğrenmek ve tehlikeleri görmek, risklerin farkında olmak için sıkılmak gerekir. Belki biz kullanmadık, siz kullanmadınız ama bu tür ilaçları belki torunlarınız kullanacak. Bu kadar tehlikeli bir konuda hiçbir fikriniz olmayacağına biraz vakit ayırıp izleyin.