Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hayal Kırıklığı Odası izle
3.9

 658İZLENME

3.9İMDB

 85 SÜRE

YIL 2016

Şehir dışında huzurlu bir alanda, stressiz bir yerde yaşamlarını sürdürmek isteyen bir aile, hep birlikte ağaçlar içerisinde bulunan bir yere giderler. Bu taşra evini satın alarak hep birlikte burada yaşamaya karar verirler. Eve ulaşmak için yaptıkları yolculukta çok yorulurlar ve eve gelene kadar büyük fırtınalardan ve yağmurlardan geçerler. Sonunda eve gelirler ama belli bir süreden sonra evde değişik şeylerin olduğunu hissederler.
Evin üst kısmında bulunan odayı açmak için odanın anahtarını aramaya başlarlar. İlginç olan şey bu esrarengiz odanın evin planında gözükmemesidir. Anahtarı bulmak için her şeyi yapan aile anahtarı bulabilecek midir? Acaba o esrarengiz odada neler yaşanmaktadır?

Hayal Kırıklığı Odası 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Disappointments Room filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.9/10 348
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR