Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hayalet Avcıları 2 izle
6.6

 267İZLENME

6.6İMDB

 108 SÜRE

YIL 1989

İlk filmde geçimlerini hayalet avlayarak geçiren kahramanlarımız için bu filme artık hayalet yakalamak bile imkansız hale gelmiştir. İşlerin gittikçe kötüleşmesi sonucunda neredeyse dükkanı kapatma tehlikesi ile karşı karşıya gelmişlerdir.
Son anda bir Tiran hayaletinin yeni doğacak bir bebeğin bedenini ele geçirmeye ve kullanmaya kalması işlerin rengini değiştirecektir. Hayalet avcıları bu kez karşılarına çıkan hayaletin daha güçlü ve zorlu olduğunu bilirler. Üstelik bu hayaletten kurtulamamaları durumunda tehlikede olan sadece bebek veya annesi değil, tüm şehir olacaktır. New York şehrinin kaderini ellerinde tutan avcılar için bu zor hayalet ile karşı karşıya kalmak artık ölüm kalım meselesi haline gelmeye başlayacaktır.

Hayalet Avcıları 2 1989 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Ghostbusters II filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 7492
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR