Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hayalet Hikâyeleri izle
6.4

 192İZLENME

6.4İMDB

 98 SÜRE

YIL 2017

Hayalet hikayeleri filmi içerisinde üç adet benzersiz ve korkutucu öykünün bulunduğu bir dosyayı tespit eden ve bu dosyaların içinde yer alan korkunç hikayelerin ardına düşen bir profesörün bu olaylar karşısında yaşadığı olayları konu ediniyor. Bu profesör ölümden sonraki hayata inanmayan, doğadaki meydana gelen tuhaf hikayelere ve hayaletlere inanmayan bir kişidir.
Goodman isimli bu profesör aynı zamanda şüpheci bir psikolog olmasıyla da tanınır. Yaptığı araştırmalar ile bu konular hakkındaki düşüncelerinin tam tersi durumlar ile karşılaşmış olması onun hayatındaki görüşlerini değiştirir. Mezarlıkta bulduğu bu üç farklı hikayenin yer aldığı dosya için araştırmalar yapan Profesör Goodman, düşüncelerini sarsan bu ruhani durumlar için mantıklı bir sebep aramaya başlar.

Hayalet Hikâyeleri 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Ghost Stories filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.4/10 1596
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR