Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hayata Röveşata Çeken Adam izle
7.7

 1.132İZLENME

7.7İMDB

 116 SÜRE

YIL 2015

A Man Celled Ove (2015) Hayata Roveşata Çeken Adam, sevgiye ve hayata dair gerekli olan şeyleri insanın çevresinde bulunduruyor olmasının önemi üzerinde duran dramatik bir komedidir. Ove 59 yaşında huysuz bir ihtiyardır. Uzun yıllar apartman yöneticiliği yapmış fakat birkaç yıl önde bu görevden de alınmıştır. Fakat yaşlı ve huysuz adam yöneticiliği bıraktığını asla sindirememiştir. Bunun üzerine demir bir yumrukla mahalleyi yönetmeye devam etmektedir.
Gebe olan Parvaneh, ailesi ile birlikte yaşlı adamın karşıdaki teraslı daireye taşınır. Parvaneh yanlışlıkla yaşlı adamın posta kutusunu kullanmaya başlar. Bu yanlışlık ikili arasında beklenmedik bir dostluğa neden olur.

Hayata Röveşata Çeken Adam 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. A Man Called Ove filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.7/10 23468
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Hayata Röveşata Çeken Adam” filminde 4 Yorum bulunuyor.