Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hayatımın Rodeosu izle
6.4

 102İZLENME

6.4İMDB

 100 SÜRE

YIL 2019

Amberley Snyder, çocukluğundan beri atlara ilgi duymaktadır. Genç bir kız olduğunda atlara olan tutkusunu profesyonel mesleği haline getirir. Rodeo kariyerinde devam ederken önünde varil yarışları vardır. Amberley, bu yarışlara büyük bir şevk ile hazırlandığı esnada talihsiz bir kaza geçirir. Genç kız bu trafik kazasının ardından yeniden yürüyebilmek için çok çaba harcar, Walk Ride Rodeo 2019 bu mücadeleye odaklanıyor.
Yeniden Atın Üzerinde Olabilecek mi?
Çocukluk hayalini gerçekleştiren ve rodeocu olan, Amberley Snyder, varil yarışlarını da gözüne kestirir. Bu yarışlara hazırlandığı sırada trafik kazası geçirmesi, hayallerini alt üst eder. Ancak genç kız annesinin de desteğiyle yeniden atın üzerinde olmayı başarır. Artık sıra varil yarışlarına gelmiştir.

Hayatımın Rodeosu 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Walk. Ride. Rodeo. filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.4/10 108
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR