Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hector and the Search for Happiness izle
7.0

 214İZLENME

7.0İMDB

 114 SÜRE

YIL 2014

Düzenli bir hayatı ve mutlu bir evliliği olan psikiyatrist, Hector, bir gün hastalarına yeterli olmadığını düşünmeye başlar. Bir hastası Hector’a, onun, uzun bir seyahate çıkacağını söyler. Hector, hastasının bu kehanetinden etkilenir ve keyifli bir yolculuğa başlar. Sıra dışı bir psikiyatristin dünyanın farklı yerlerindeki maceralarını konu edinen Hector And The Search For Happiness 2014 sürükleyici bir yapım olarak öne çıkıyor.
Hastalarına yardımcı olamadığına karar veren psikiyatrist Hector, Afrika’dan Çin’e kadar farklı kültürlerle yüzleşiyor. Bu sırada insanlar arasında köprü kuran Hector insanların çok da farklı olmadığını gösteriyor. Film, komedi ve dram ögelerini harmanlaması sayesinde dikkat çekmeyi başarıyor.

Hector and the Search for Happiness 2014 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Hector and the Search for Happiness filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.0/10 5589
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Hector and the Search for Happiness” filminde 4 Yorum bulunuyor.