Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Her Sex Technique izle
1.1

 224İZLENME

1.1İMDB

 36SÜRE

YIL 2016

Ara aktör olma hayalleri kuran birisidir. Bir arkadaşının sayesinde bir denemesini izletmek üzere müdüründen bir şans vermesi konusunda fırsat elde eder. Kayıt yapması ve getirmesi gerektiğini söyleyen müdür bu şart tamamlandığında izleyeceğini söyler.
Bunun için de küçük bir miktar paraya ihtiyaç duyarlar. Parayı toparlayıncaya kadar geçecek olan sürede şansını kaybetmemek için profil fotoğraflarından seçmeler yaparak yollayan Ara şansını korumayı başarır. Ara müdürün bir arkadaşı ile para konusunda bir ilişki kurmak zorunda kalır. Ara el çantasından aldığı para ile hayallerine kavuşmak isterken her iki müdür de parayı kimin aldığını anlamaya çalışır. Müdürler Ara’dan şüphelenince onu bir şekilde cezalandırmaya karar verir.

Her Sex Technique 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Her Sex Technique filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

1.1/10 371
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR