Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hesaplaşma izle
5.9

 241İZLENME

5.9İMDB

 84 SÜRE

YIL 2017

İkinci dünya savaşının etkileri henüz İtalya topraklarında görülmeye devam ederken Milton bir yandan direnişçilerle savaşırken bir yandan da genç ve güzel bir bayandan hoşlanır. Bu bayanın adı Fulvia’dır. Fulvia ve Milton arasında ilk başlarda sadece bir arkadaşlık varken çift gün geçtikçe birbirine ısınır ve büyük bir aşk doğar.
Ancak Milton’un savaşması gereken düşmanları vardır. Milton’un Fulvia’nın yanından uzaklaşmasını fırsat bilen Giorgio’da Fulvia’dan hoşlanmaya başlar. Bu durumu öğrenen Milton ile Giorgia arasında dev bir savaş başlamak üzeredir. Ancak Giorgia direnişçiler tarafından tutuklanır. Milton onu bulmak için Langhes dağlarında uzun süre arayışlarda bulunsa da Giorgia’yı bulamaz. Milton’u asıl vuran olan ise Fulvia’nın da Giorgia’dan etkilenmiş olmasıdır.

Hesaplaşma 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Rainbow: A Private Affair filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.9/10 25
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR