Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Hırsızlar Şehri izle
7.5

 532İZLENME

7.5İMDB

 125 SÜRE

YIL 2010

Boston’da bulunan Charleston isimli bölge, uzun zamandır yaşanan hırsızlık olayları ile ünlü olur. Hırsızlık olayını yapan kişiler artık birbirleri ile akraba gibi olmuşlardır. Bu aile grubunun başında Dough MacRay isimli kişi lider konumuna geçmiştir. Dough, bulunduğu konum gereği hiç kimse ile yakınlık kurmamıştır.
Yakınlık kurmamasının sebebi de eğer yakınlaşır ise kaybetme korkusu yaşayıp, yaptığı işlere engel oluşmasıdır. Ama hayat koşulları zorladığı gibi Dough da bir zorlama ile karşı karşıyadır. Yaptığı son hırsızlıkta bankanın müdire görevinde olan Clarie Keesey’i rehin alır. Bu rehin almada müdireye farklı hisler duymaya başlar. Bu duyduğu hisler çete liderini oldukça zor bir duruma sokacaktır.

Hırsızlar Şehri 2010 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Town filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.5/10 41036
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Hırsızlar Şehri” filminde 4 Yorum bulunuyor.